Obsługujemy zarówno płatności elektroniczne, jak i przelewem tradycyjnym. Do złożenia zamówienia niezbędne jest podanie danych adresowych (imię i nazwisko, adres zameldowania, telefon) w celach księgowych.

Płatności PayU

Bramka płatności PayU umożliwia automatyczne i błyskawiczne płatności przy pomocy przelewów elektronicznych, kart kredytowych oraz systemu Blik.

Podczas składania zamówienia wybierz opcję “Płatności PayU”. Po kliknięciu przycisku “Kupuję i płacę” zostaniesz przeniesiony na stronę operatora PayU, gdzie będziesz mieć możliwość wyboru sposobu płatności. Postępuj zgodnie z wyświetlanymi na ekranie instrukcjami i nie zamykaj okna przeglądarki, dopóki nie powrócisz do serwisu kursy.ckperla.pl!

Po zrealizowaniu transakcji zobaczysz stronę z podsumowaniem zamówienia. Dostęp do kursu powinien zostać odblokowany w przeciągu kilku chwil.

Przelew tradycyjny

Podczas składania zamówienia wybierz opcję “Przelew tradycyjny”. Rozwinie się dodatkowy pasek zawierający informacje o numerze konta, na który należy wykonać przelew, oraz wymaganych informacjach w tytule.

Po kliknięciu przycisku “Kupuję i płacę” na adres e-mail podany w Twoim profilu zostanie przysłana wiadomość zawierająca:

  • podsumowanie zamówienia oraz kwotę do zapłaty,
  • numer zamówienia
  • numer konta bankowego, na który należy dokonać przelew.

Wykonaj przelew na podaną kwotę, wpisując w tytule numer zamówienia. Pamiętaj – niepodanie lub podanie nieprawidłowego numeru zamówienia może znacząco wydłużyć obsługę płatności.

Po odnotowaniu wpłaty na naszym koncie zatwierdzamy zamówienie, co automatycznie odblokowuje dostęp do zamówionych kursów. O zatwierdzeniu zamówienia zostaniesz powiadomiony za pomocą wiadomości e-mail.